V Kongres Czystego Powietrza

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w V Kongresie Czystego Powietrza, który odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2022 r. Kongres organizowany jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowiecką Agencję Energetyczną oraz Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o.o.

Będzie to już piąta edycja kongresu, która jest niezwykle potrzebna, szczególnie w kontekście toczących się prac nad uchwałą antysmogową i problemów samorządów gminnych w dążeniu do poprawy jakości powietrza. Kongres będzie miejscem wymiany opinii i doświadczeń przedstawicieli wszystkich stron zainteresowanych jakością powietrza w Polsce. Podczas kolejnej edycji Kongresu poruszone zostaną m.in. takie tematy jak: nowe programy wspierające ochronę czystego powietrza, inicjatywy lokalne i ogólnopolskie dotyczące walki o jakość powietrza, rozwiązania w zakresie transportu wspierające ograniczenie emisji czy edukacja i dialog z mieszkańcami. Program Kongresu dostępny jest pod adresem https://kongresczystegopowietrza.pl/

W celu dokonania rejestracji należy wejść w link TOR KONFERENCJE (tor-konferencje.pl) i wypełnić dane, następnie na podaną skrzynkę mailową każdy z Państwa otrzyma link do wydarzenia.

Poniżej przesyłamy link do wydarzenia na Facebooku, gdzie będzie transmitowany pierwszy dzień kongresu.

https://fb.me/e/29poX2Cwq

Dziękujemy!

Wydział Emisji i Ochrony Powietrza

Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

  1. ks. I. Kłopotowskiego 5, 03-718 Warszawa

tel.: 22 59 79 063

faks: 22 59 79 484

www.powietrze.mazovia.pl

powietrze@mazovia.pl